O firmie

ja
 

Dzień dobry! Nazywam się Natalia Ślizowska. Jestem projektantką z pasji i wykształcenia. Pierwsze ubiory realizowałam  w Liceum Plastycznym. Wtedy zrozumiałam, że jest to moja największa miłość. Studiowałam na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego, Politechnice Łódzkiej i Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.  W czasie studiów zdobyłam doświadczenie w projektowaniu ubioru konfekcyjnego, unikatowego, specjalnego, kostiumu, a także projektowania obuwia i wyrobów galanterii skórzanej. Moim szaleństwem tworzenia są torby!

Moja pracownia zajmuje się nie tylko tworzeniem ubioru i dodatków. Organizujemy także wyjątkowe i spektakularne pokazy, wystawy autorskie, a także szkolimy dzieci, młodzież w szyciu i projektowaniu.

Moje niewielkie atelier mieści się w Gorzowie Wielkopolskim, w samym sercu miasta. Powstają tu ubiory na wyjątkowe okazje, unikatowe torby i akcesoria. Nad wyjątkowymi projektami pracuje zgrany team, czyli ja, specjalista od wyrobów skórzanych Rafał, a nad wszystkim czuwa mój  pies Labrador - Labrusia ;)

W związku z tym zapraszam Państwa serdecznie na najlepszą kawę w mieście do pracowni projektowania artystycznego przy Chrobrego 34.

 

 

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl